UKS NIEDŹWIADEK Chełm - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Co słychać u Niedxwiadków? - część 2

• autor: robbertg, 2014-08-08 08:29

Dawid STEPANIUK i Wojciech WÓJCIK znaleźli się w kadrze III-ligowej CHEŁMIANKI Chełm na sezon 2014/2015. Zastęp "Niedźwiadków" w CHEŁMIANCE powiększył się do 8 zawodników. Oprócz Dawida i Wojtka są jeszcze: Paweł FORNAL, Łukasz KIJAŃCZUK, Michał KOBIAŁKA, Damian WACEWICZ ("nasz" rocznik 1995) oraz Przemysław PAWLAK i  Michał WALASZEK (rocznik 1994).

Michał SIATKA nie znalazł uznania w oczach Artura BOŻYKA i nie będzie reprezentował barw CHEŁMIANKI. Nieoficjalnie mówi się, że trafi do zespołu KŁOSA Chełm.

Mariusz CZŁONKA, Mateusz GARBACZ i Kordian NAZARUK będą jesienią reprezentować barwy GRANICY Dorohusk. Mateusz i Kordian, w związku z podjęciem studiów w Warszawie, będą do dyspozycji trenera Stanisława CYBULSKIEGO do końca września. Mariusz miał propozycję występowania w wyższej klasie rozgrywkowej (VICTORIA Żmudź) ale wybrał ofertę z Dorohuska - ma gwarancję regularnego grania.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.