Wyszukiwarka

Aktualności

Piłkarskie zakończenie sezonu w Chełmie

• autor: robbertg, 2014-06-09 13:47

Dzisiaj, 9.06. o godz. 17:00, na płycie stadionu MOSiR w Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 15 zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy ChKS CHEŁMIANKA Chełm a UKS NIEDŹWIADEK BIELUCH Chełm (juniorzy starsi).

Kibiców serdecznie zapraszamy!!!

Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną CHEŁMIANKI 10:0 (7:0)

Mecz rozgrywany w upalne, poniedziałkowe, popołudnie. Widać było dłuższy czas na odpoczynek u piłkarzy CHEŁMIANKI (grali we środę a juniorzy w sobotę). Do utraty pierwszej bramki, juniorzy byli równorzędnym przeciwnikiem. Później pogubili się zupełnie i z każdą minutą rosła przewaga III-ligowców. Nie bez znaczenia był również fakt, że juniorów pojawiło się zaledwie 13 (w tym 2 bramkarzy). W II połowie piłkarze CHEŁMIANKI odpuścili i efektem były tylko 3 strzelone bramki.  Mimo, że było to spotkanie towarzyskie, to nie nie obyło się bez urazów (oczywiście nie wynikały one ze złośliwości czy z aż tak zażartej walki) - Wojciech WÓJCIK: rozcięty łuk brwiowy, Kordian NAZARUK: odnowiona kontuzja stawu skokowego.