UKS NIEDŹWIADEK Chełm - strona nieoficjalna

Ładowanie...

!!! DZIĘKUJEMY !!!

• autor: robbertg, 2014-06-15 14:10

Zakończył się, dla naszych piłkarzy z rocznika 1995, pewien sportowy etap - ukończyliście wiek juniora. Reprezentując barwy UKS NIEDŹWIADEK Chełm przysporzyliście nam, przez kilka wspólnych lat, wielu chwil radości i niewielu smutku. Zawsze staraliście się godnie reprezentować barwy chełmskiej drużyny występując na ligowych murawach. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak Wam podziękować.

!!! DZIĘKUJEMY !!!

I w imieniu Zarządu klubu, trenerów, osób funkcyjnych w drużynie, kibiców - życzymy Wam dalszych sukcesów - już w "dorosłej" piłce. Niech Was omijają kontuzje, niech będą z Wami same udane interwencje, niech piłka, po Waszych strzałach, często wpada do bramki przeciwników!!!

Przez te wspólne lata w drużynie UKS NIEDŹWIADEK Chełm grali następujący piłkarze z rocznika 1995 (w kolejności alfabetycznej): Bartosz BEDNARSKI, Kamil BIELECKI, Bartłomiej BŁACH, Alan CHMIEL, Mariusz CZŁONKA, Łukasz CZYŻYK, Paweł FORNAL, Tomasz FORNALSKI, Mateusz GARBACZ, Dawid KARAUDA, Łukasz KIJAŃCZUK, Michał KOBIAŁKA, Bartłomiej KOZACZUK, Łukasz LESIUK, Bartłomiej ŁUBKOWSKI, Patryk ŁUKASIK, Bartłomiej MALEC, Kordian NAZARUK, Patryk OLESZKIEWICZ, Tomasz OZIEMCZUK, Michał SIATKA, Mateusz SOCZYŃSKI, Dawid STEPANIUK, Sylwester TYSZCZUK, Damian WACEWICZ, Konrad WOJCISZKO, Wojciech WÓJCIK i Norbert ŻELEŹNICKI.

Jeżeli kogoś pominąłem to "z góry" przepraszam i proszę o przypomnienie:)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.